sobota, 25 lutego 2017

Kolejny sparing - AKTUALIZACJA

Brzezina Osiek w dniu dzisiejszym rozegrała spotkanie kontrolne w cyklu przygotowań do wiosennej rundy rozgrywek sezonu 2016 / 2017.

Dzisiejszym rywalem podopiecznych Piotra Balonka był podkrakowski IV ligowy  Orzeł Piaski Wielkie, który po połowie sezonu zajmuje w swojej grupie rozgrywkowej przedostatnie miejsce.

Niemal równo rok temu nasz dzisiejszy rywal okazał swoją wyższość, pokonując nas na naszym terenie 4-0.
Dzisiejsze spotkanie zakończyło się remisem 3:3, a hattrick`a zaliczył nasz  środkowy pomocnik - Mateusz Gros.

Osiecka drużyna zdobyła trzy gole  już w pierwszej połowie: Najpierw po rzucie rożnym M.Gros trafił celnie głową, następnie - również po rozegraniu z kornera, ten sam zawodnik popisał się celnym trafieniem po ziemi. Trzecią bramkę zaś zdobył po ładnym prostopadłym zagraniu Borowczyka.
Ten stan meczu utrzymał się aż do 60 minuty. Wówczas to gospodarze wykorzystali rzut karny. Kolejne trafienia miejscowi zaliczyli po akcjach lewą stroną stroną boiska.

W dniu dzisiejszym trener osiecki miał do dyspozycji 16 zawodników, z których w pełni skorzystał na przestrzeni całego spotkania. A byli to:

Kulczyk - Buczek, Majcherek, Balonek, Rogala - Zygmunt, Czerny, Ł.Szczepaniak, Borowczyk, Babiuch - M.Gros,

A także: Kozioł, Frej, Markiel, Tomala, Wójcik

W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpił nasz najskuteczniejszy napastnik - Tomasz Dubiel.

Kolejnym sparingowym rywalem Żółto- Zielonych będzie również Czwartoligowiec -  Beskid Andrychów. Spotkanie to ma odbyć się w najbliższą  sobotę 4.03.2017 r.

Mecz zostanie rozegrany na boisku Halnego Andrychów o godz. 15.00 - naiprawdopodobniej.

Dla nie zorientowanych - jest to boisko tuż obok Beskidu - w kierunku na RZYKI.