niedziela, 24 marca 2013

Niwa za mocna


   W dzisiejszym meczu, który był tak naprawdę spotkaniem zastępczym (Początkowo miała być Przeciszovia, jednak - z im tylko wiadomych przyczyn - rywale zrezygnowali ze sparingu), Brzezina Osiek uległa Niwie Nowa Wieś 0-2.
 Przypomnę - inauguracyjna kolejka rundy wiosennej V ligi wadowickiej została w całości przeniesiona na inny termin i zostanie rozegrana w środę 8 maja b.r.
  Jak widać, aura spłatała nam takiego figla, że nawet następna kolejka stoi pod dużym znakiem zapytania. A w szczególności nasz najbliższy mecz : wiadomo przecież, że boisko w Białce do najsuchszych nie należy. 
Wracając do meczu... jak powiedział w pomeczowym komentarzu  Kapitan drużyny Łukasz Szczepaniak: "Zagraliśmy bez woli walki, tak jakbyśmy chcieli odfajkować kolejny sparing" - No cóż, najwyrażniej zawodnicy też już mają dosyć tej zimy  oraz  meczów o tzw. pietruszkę.

Pierwszego gola straciliśmy  na początku spotkania, natomiast wynik został ustalony w drugiej odsłonie. Obie bramki padły po błędach naszej formacji defensywnej.
"Pierwsza połowa to jeszcze w miarę wyrównana walka. Natomiast po zmianie stron IV-ligowiec nie pozostawił wątpliwości kto i dlaczego gra w wyższej lidze" - dodaje Łukasz
Natomiast kadra, którą zadysponował Sławomir Frączek nie była tak szeroka i wystąpiło w niej tylko piętnastu zawodników. Ponieważ  był to oficjalny termin rozgrywek 1 kolejki - można podejrzewać, iż na sztuczną murawę w Chełmku wybiegł nasz nominalny pierwszy skład wg trenera:

Flejtuch - Bernaś, Damian Płonka, Majda(G.Płonka), Daniel Płonka,  Mikołajczyk, Ł.Szczepaniak(Juras), Zarzycki(M.Gros), R.Gros(Jaromin), Żurek, Antecki

   Ponieważ sytuacja w pogodzie jest dość niecodzienna jak na  tą porę roku (-17st. celsjusza w nocy) i krążą już pogłoski o możliwym przełożeniu nadchodzących meczów drugiej kolejki, będę możliwie na bieżąco informował o najbliższych planach naszego zespołu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz