wtorek, 8 stycznia 2013

Oj, będzie się działo....

Piłkarskie zimowe szaleństwo w Osieku czas zacząć!
   Już za niespełna tydzień  w osieckiej hali sportowej rozlegnie się gwizdek inaugurujący szóstą edycję Turnieju Dzikich Drużyn.
  Impreza cieszy się z roku na rok coraz większym powodzeniem - co widać w systematycznie powiększającej się ilości  uczestników. Cieszy również fakt, że wśród wielu organizacji, instytucji oraz firm prywatnych rośnie poparcie dla tak wspaniałej inicjatywy.
Bez NICH nie byłoby możliwe zorganizowanie imprezy na taką skalę.
Dlatego Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku, pragnie raz jeszcze  złożyć na ręce wszystkich wspierających serdeczne podziękowania !



Poniżej przedstawiam podział na grupy oraz  ramowy program rozgrywek :

Chłopcy starsi 

Gr A
Gdzie jest moje BMW
Piotrowice
Biznesmeni
Baleronki
Pędzące Banany
AC Pajace


GR B
Polanka
Wichura Głębowice
Kotleciki
Bez Nazwy
Danonki

Chłopcy młodsi


Gr A
Wymiatacze
FC Osiek Dolny
Rewolwerowcy
Level Up
Osieckie Orły
FC Osiek Górny

Gr B
Wyższa Szkoła Szkoła Robienia Hałasu
Arcymistrzowie
Hardcorowe Koxy
Bad Boys Team
SP Osiek
Gang Dzikich Wieprzy


Grupa Dziewcząt

Bad Girls
Gangnam Girls
Atomówki
Pantery 
Tygrysice
Osieckie Dziewczyny

***********************************

Poniedziałek 14.01.2013

9:00 - 9:10   Arcymistrzowie - Bad Boys Team
9:12 - 9:22   Hardcorowe Koxy - SP Osiek
9:24 - 9:34   Osieckie Dziewczyny - Pantery
9:36 - 9:46   SP Osiek - Gang Dzikich Wieprzy
9:48 - 9:58   Bad Boys Team - Hardcorowe Koxy
10:00 - 10:10 Tygrysice - Osieckie Dziewczyny
10:12 - 10:22 Arcymistrzowie - Hardcorowe Koxy
10:24 - 10:34 Gang Dzikich Wieprzy - Bad Boys Team
10:36 - 10:46 Pantery - Tygrysice
10:48 - 10:58 Arcymistrzowie - SP Osiek
11:00 - 11:10 Harcorowe Koxy - Gang Dzikich Wieprzy
11:12 - 11:22 FC Osiek Górny - Orły Osieckie
11:24 - 11:34 Gang Dzikich Wieprzy - Arcymistrzowie
11:36 - 11:46 Pędzące Banany - Biznesmeni
11:48 - 11:58 AC Pajace - Baleronki
12:00 - 12:10 SP Osiek - Bad Boys Team
12:12 - 12:22 Baleronki - Pędzące Banany
12:24 - 12:34 Biznesmeni - AC Pajace
12:36 - 12:46 Orły Osieckie - FC Osiek Dolny
12:48 - 12:58 Baleronki - Biznesmeni
13:00 - 13:10 Pędzące Banany - AC Pajace
13:12 - 13:22 FC Osiek Dolny - FC Osiek Górny

(sędziowie: Przemysław Tlałka, Daniel Płonka)



Wtorek 15.01.2013

9:00 - 9:10   Wymiatacze - Level Up
9:12 - 9:22   Gangnam Girls - Bad Girls
9:24 - 9:34   Level Up - Rewolwerowcy
9:36 - 9:46   Bad Girls - Osieckie Dziewczyny
9:48 - 9:58   Rewolwerowcy - Wymiatacze
10:00 - 10:10 Osieckie Dziewczyny - Gangnam Girls
10:12 - 10:22 Rewolwerowcy - FC Osiek Górny
10:24 - 10:34 Wymiatacze - Orły Osieckie
10:36 - 10:46 Level Up - FC Osiek Dolny
10:48 - 10:58 Orły Osieckie - Rewolwerowcy
11:00 - 11:10 FC Osiek Dolny - Wymiatacze
11:12 - 11:22 FC Osiek Górny - Level Up
11:24 - 11:34 Gdzie Jest Moje BMW - Biznesmeni
11:36 - 11:46 Piotrowice - AC Pajace
11:48 - 11:58 Rewolwerowcy - FC Osiek Dolny
12:00 - 12:10 AC Pajace - Gdzie Jest Moje BMW
12:12 - 12:22 Biznesmeni - Piotrowice
12:24 - 12:34 Wymiatacze - FC Osiek Górny
12:36 - 12:46 Gdzie Jest Moje BMW - Baleronki
12:48 - 12:58 Piotrowice - Pędzące Banany
13:00 - 13:10 Level Up - Orły Osieckie
13:12 - 13:22 Pędzące Banany - Gdzie Jest Moje BMW
13:24 - 13:34 Baleronki - Piotrowice

(Sędziowie: Robert Łapiński, Władysław Jaromin


Czwartek 17.01.2013

9:00 - 9:10   Wyższa Szkoła Robienia Hałasu - Gang Dzikich Wieprzy 
9:12 - 9:22   Pantery - Atomówki
9:24 - 9:34   SP Osiek - Wyższa Szkoła Robienia Hałasu
9:36 - 9:46   Atomówki - Tygrysice
9:48 - 9:58   Wyższa Szkoła Robienia Hałasu - Arcymitrzowie
10:00 - 10:10 Osieckie Dziewczyny - Atomówki
10:12 - 10:22 Bad Boys Team - Wyższa Szkoła Robienia Hałasu
10:24 - 10:34 Wichura Głębowice - Polanka
10:36 - 10:46 Wyższa Szkoła Robienia Hałasu - Hardcorowe Koxy
10:48 - 10:58 Polanka - Bez Nazwy
11:00 - 11:10 Danonki - Kotleciki
11:12 - 11:22 Bez Nazwy - Wichura Głębowice
11:24 - 11:34 Danonki - Polanka
11:36 - 11:46 Wichura Głębowice - Kotleciki
11:48 - 11:58 Bez Nazwy - Danonki
12:00 - 12:10 Polanka - Kotleciki
12:12 - 12:22 Danonki - Wichura Głębowice
12:24 - 12:34 Kotleciki - Bez nazwy

(Sędziowie: Daniel Załuczkowski, Władysław Jaromin)


Piątek 18.01.2013 

9:00 - 9:10   mA3 - mB2
9:12 - 9:22   mA2 - mB1
9:24 - 9:34   mA1 - mB3
9:36 - 9:46   mA3 - mB1
9:48 - 9:58   mA2 - mB3
10:00 - 10:10 mA1 - mB2
10:12 - 10:22 sA3 - sB2
10:24 - 10:34 mA3 - mB3
10:36 - 10:46 sA2 - sB1
10:48 - 10:58 mA2 - mB2
11:00 - 11:10 sA1 - sB3
11:12 - 11:22 mA1 - mB1
11:24 - 11:34 sA3 - sB1
11:36 - 11:46 Pantery - Gangnam Girls
11:48 - 11:58 sA2 - sB3
12:00 - 12:10 Tygrysice - Bad Girls
12:12 - 12:22 sA1 - sB2
12:24 - 12:34 Gangnam Girls - Atomówki
12:36 - 12:46 sA3 - sB3
12:48 - 12:58 Bad Girls - Pantery
13:00 - 13:10 sA2 - sB2
13:12 - 13:22 Tygrysice - Gangnam Girls
13:24 - 13:34 sA1 - sB1
13:36 - 13:46 Atomówki - Bad Girls

(Sędziowie: Daniel Załuczkowski, Daniel Płonka)


Finały

20.01.2013 Niedziela

14:00 Rozpoczęcie

14:10 - 14:30 mecz o 3 miejsce dziewcząt młodszych
14:30 - 14:50 mecz o 3 miejsce chłopców młodszych
15:10 - 15:30 mecz o 3 miejsce chłopców starszych
15:30 - 15:50 finał dziewcząt młodszych
15:50 - 16:10 finał chłopców młodszych
16:10 - 16:30 finał chłopców starszych

16:30 Rozdanie nagród i zakończenie


Ps.

     "s" oznacza grupę starszych chłopaków i analogicznie: "m" - młodszych.


Zapraszam serdecznie w imieniu Organizatorów !

I przedstawiam krótką relację filmową z roku ubiegłego:



Zeszłoroczny Turniej czyli... przeżyjmy to jeszcze raz. from Stanisław Żmudka on Vimeo.