środa, 8 sierpnia 2012

Ósmy mecz bez porażki

    Wczoraj wieczorem Brzezina rozegrała kolejny sparing, który jednocześnie był ostatnim spotkaniem kontrolnym w naszych przygotowaniach do startującego w najbliższą sobotę sezonu.Naszym rywalem była tym razem świetnie spisująca się na wiosnę ekipa Zaborzanki. Wygraliśmy to spotkanie w stosunku identycznym jak w Przeciszowie: 3-0. Jednak trzeba zaznaczyć, iż gospodarze nie dysponowali pełnym składem ( w pierwszej połowie zagrał w ich szeregach R. Gros, a w drugiej - Grzesiu Płonka ), a mimo to - moim zdaniem postawili nam równorzędne, jeśli nie większe, wymagania co Przeciszovia.

   W naszej drużynie znów zagrał szeroki skład - łącznie z trenerem. Nie będę wymieniał obecnych, powiem tylko, że zabrakło :Śleziaka, Damiana Płonki, Kulczyka, Walusa. Natomiast po raz pierwszy zaprezentował swoje umiejętności nasz nowy bramkarz : Krzysztof Flejtuch. Muszę przyznać, że w połączeniu z solidną  linią obrony, będzie stanowił poważne wzmocnienie naszej defensywy.

Bramki zdobywali kolejno : G. Płonka, R. Mikołajczyk i Seweryn Jaromin.
Oczywiście nie ma się czym  podniecać - wszak to tylko trening. Jednak warto zauważyć, że BRZEZINA na 9 meczów kontrolnych przed sezonem przegrała tylko pierwszy - w Witkowicach. Póżniej było już tylko lepiej, lub bardzo dobrze. Od pięciu meczów nie straciliśmy nawet jednej bramki. Z niecierpliwością więc czekam soboty i meczu w Wadowicach, który zweryfikuje nasze spore nadzieje związane z grą chłopaków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz