piątek, 13 lipca 2012

Ruszają przygotowania

   Nowy sezon, nowe twarze, nowy trener, nowy stadion (choć nie od razu). Wreszcie - nowe zespoły w grupie. Na dzień dzisiejszy tabela na starcie będzie się prezentować następująco: Alwernia
 Babia Góra Sucha Beskidzka
 Brzezina Osiek
 Cedron Brody
 KS Chełmek
 Iskra Brzezinka
 Jałowiec Stryszawa
 CDO Jubilat Izdebnik
 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
 LKS Skidziń
 Skawa Wadowice
 Soła Łęki 
 Tempo Białka 
 Unia D&R Oświęcim
 Zagórzanka Zagórze
 LKS Żarki

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 rusza pierwszy trening. O tym, że będziemy mieć chyba po raz pierwszy (przynajmniej za mojej pamięci) grającego trenera – chyba już wszyscy wiedzą.
Zawsze powtarzałem, że nie jest to dobra opcja dla zespołu. Z całą pewnością nie ma takiego przeglądu sytuacji z murawy jak z ławki – to nie podlega dyskusji. Jednak sprawa z trenerem jest w każdym klubie bardzo prosta: cokolwiek by nie robił – dopóki są wyniki i punkty – nikt nie krytykuje.
Podobnie z Jego grą : Jeśli jest wyróżniającym się zawodnikiem – jest ok. Gorzej jak zaczną się błędy, słabszy dzień, itp. Wówczas szkoda całego Jego autorytetu, bo ludzie potrafią być wredni. Wiemy  coś o tym - zwłaszcza w Osieku.

  Mateusz Śleziak pozostaje w Osieku. 
Z tego co wiem, mamy dograne rozmowy z kolejnym zawodnikiem- byłym już środkowym pomocnikiem z Przeciszovii. Prowadzone są również negocjacje z dwoma bramkarzami, a także z jednym z byłych zawodników obecnego Beniaminka.    Jednak proszę o wyrozumiałość: nikt nie operuje nazwiskami, dopóki umowy nie zostaną sfinalizowane. To jest raczej oczywiste.
Na dzień dzisiejszy wiem o trzech sparingach: Grojec, Przeciszów i Niva. Nie znam jeszcze kolejności ani terminów. Oczywiście zaraz podam - jeśli coś będzie wiadomo.

  I na koniec jeszcze jedna informacja: walne zebranie, oraz wybory nowego Zarządu mają się odbyć już na Nowej Brzezinie czyli - przewidując przebieg prac - gdzieś około jesieni.
   


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz