poniedziałek, 25 czerwca 2012

Nowy trener - już oficjalnie

Grzegorz Bogdan

            To On zastąpi byłego już trenera Brzeziny Osiek. Urodzony 27 sierpnia 1980 roku w Tychach. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w tamtejszym Miejskim Ośrodku Sportu jako junior. Jego kariera jako dorosłego zawodnika zaprowadziła Go do Unii Bieruń, póżniej BBTS-u Bielsko Biała, następnie do Podbeskidzia, Górala Żywiec, GKS Tychy, Bks Stal Bielsko i Górnika Zabrze. Kolejną drużyną której Grzegorz (to oczywiście imię ) barw bronił była ponownie ekipa Podbeskidzia Bielsko Biała, występująca wówczas w II lidze. Następnie zasilił na jeden sezon szeregi Energetyka ROW Rybnik, by wreszcie na cztery sezony zagościć w drużynie Rekordu Bielsko Biała, z którą w tym sezonie wywalczył tytuł wicemistrza IV ligi grupy Śląskiej.
  Trzeba przyznać, patrząc na przebieg jego kariery sportowej, że z "niejednego pieca chleb jadł" i zdobywał szlify piłkarskie w uznanych "Firmach" w naszym regionie, a także i w kraju.
 Brzezina to jego trenerski debiut. Jest młodym i ambitnym szkoleniowcem, głodnym sukcesu. Czy okaże  się również pomocny jako grający trener?Zobaczymy. Osobiście nie jestem zwolennikiem takiej opcji. Ale to nie moja decyzja. Z pewnością wielkim atutem pana Grzegorza jest fakt, iż od pewnego czasu również  jest Osieczaninem. Zatem "swój chłop"!

  Wszyscy w Osieku zapewne wiążą duże nadzieje, że uda się nowemu trenerowi skonsolidować na nowo fajną ekipę, która przyniesie nam wiele radości w nadchodzących sezonach i powalczy o najwyższe laury w obecnej lidze, a w przyszłości....kto wie.

  Mam nadzieję, że dostanie od nas spory kredyt zaufania, bo wszyscy wiemy, że zgrać drużynę to nie prosta sprawa i wymaga czasami sporo czasu.


                                   ŻYCZĘ POWODZENIA !

foto: http://www.energetykrow.rybnik.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz