wtorek, 1 maja 2012

A może mała sensacja ??

...czy ktoś przerwie tą passę? Nie nie,  nie  naszej Brzeziny. Wręcz przeciwnie - to nasz środowy rywal jest bezsprzecznym faworytem tej potyczki, legitymując się najlepszym bilansem punktowym  wśród całej naszej stawki, karci wszystkich równo-podobnie jak Soła.

     Trzeba być wielkim hurraoptymistą aby wierzyć w to, że uda nam się wygrać z Biało- Zielonymi. Hmm, nawet remis byłby dużą niespodzianką .

      Rzecz jednak w tym, że kibice niejedne cuda już widzieli i to nie na takim poziomie. Nasz ewentualny sukces, uszczęśliwiłby przede wszystkim nas samych, ale znalazłoby się przy okazji kilka klubów, które nie pogardziłyby potknięciem lidera. - najbardziej chyba oświęcimska Soła.

Jednak o to, że podejmiemy walkę i będziemy się starać coś uszczknąć ze zdobyczy punktowej - jestem spokojny. Chłopaki są odpowiednio umotywowani i nie sądzę aby nawet tak poważne osłabienie jakim jest brak Damiana Płonki cokolwiek tu zmieniło - wręcz przeciwnie: będziemy chcieli pkoazać, że mamy kadrę i możliwości by powalczyć z każdym.
   Do końcu sezonu jeszcze dziewięć kolejek i 27 punktów do zdobycia. Zatem wszystko się jeszcze może zdarzyć (przynajmniej teoretycznie). Więc póki co - jeszcze nie mamy ciśnienia na wynik. W przeciwieństwie do jutrzejszego rywala.

    Jak wiadomo - pechowa kontuzja nadgarstka Damiana sprawiła, że dla Niego przedwcześnie zakończył się ten sezon. To ogromna strata dla klubu, ponieważ wszyscy pamiętamy Jego akcje w obronie - nieraz wręcz desperackie, kiedy już wydawało się, że gola nie unikniemy.
   Podziękujmy Mu swoją grą na boisku  i na "trybunach".   Zasłużył na to!

    ZAGRAJMY TEN MECZ DLA "DZIAMKA" !!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz