sobota, 10 marca 2012

Udane sparingi    W tym tygodniu Brzezina Osiek rozegrała dwa mecze sparingowe. Oba odbyły się na obiekcie Hejnału Kęty.
Pierwszy - rozegrany we środę - nasz zespół pokonał Gospodarzy 3-1.
  Natomiast w dniu dzisiejszym naszym przeciwnikiem była Ekipa z którą nie tak dawno toczyliśmy zacięte boje o mistrzostwo oświęcimskiej A -klasy : Orzeł Witkowice.
  Nasza drużyna zagrała bez kilku - przynajmniej potencjalnie - podstawowych zawodników. Zabrakło Kulczyka, Damiana Płonki , Mitoraja, Sporysza i  Karpińskiego. Całe 90 minut zagrał natomiast Daniel Płonka, który godnie zastąpił w środku naszego kapitana. Na szczególną pochwałę zasługuje  aktualny zmiennik naszego golkipera- Michał Majda, który błysnął kilka razy świetnymi interwencjami.
   Ostatecznie mecz zakonczył się naszym zwycięstwem 5-1. Warunki - jak to na wiosnę - były bardzo ciężkie, zwłaszcza, że mecz rozgrywany był na bocznym boisku. Jednak już po kwadransie gołym okiem widać było różnicę klas obu zespołów. Przeciwnik nie był co prawda z najwyższej półki, ale podjął walkę  i za to im chwała. Tymczasem gratuluję chłopakom i czekam na następne spotkanie kontrolne.

    Następny  rywal będzie już porównywalnym dla nas sparingpartnerem, ponieważ potykać się będziemy z zespołem Wilamowiczanki. Mecz ma się odbyć na tym samym obiekcie co dzis - w najbliższą środę. Szczegółowe informacje podam, kiedy będę dysponował taką wiedzą.

  Aha, jeszcze z nieoficjalnych informacji.... na meczu zjawił się i rozmawiał z naszym "Prezesem" znany już niektórym zawodnik Mateusz Śleziak. Kto wie, może coś się z tych rozmów "urodzi" ? Ale potraktujmy tę informację jak plotkę, a resztę zostawmy naszym włodarzom ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz