sobota, 24 marca 2012

Brzezinka to poukładany zespół

    Nie bez powodu tak twierdzę. Już w czasach gry w A-klasie mieliśmy w nich zawsze twardego rywala. Ostatnimi czasy nasze szczęście w pojedynkach z Iskrą jeszcze bardziej spadło. Dość powiedzieć, że dostaliśmy od nich lanie na inaugurację obecnego sezonu. Do tego dodajmy jeszcze charyzmatycznego trenera, jakim jest z pewnością Grzegorz Pławny i mamy mieszankę wybuchową.
    Ale życie nigdy nie jest tak proste jak byśmy tego od niego oczekiwali. Naszych dzisiejszych rywali również los nie oszczędzil. Szerokim echem odbił się w okolicy ich jesienny kryzys finansowo- personalny. Byl nawet czas, kiedy losy calej drużyny seniorskiej wisiały dosłownie na włosku. Na szczęście tamtejszym włodarzom udało się to wszystko jakoś poskładać "do kupy" i Zieloni z pewnością stawią nam jutro czoła. I proszę mi wierzyć - nie będzie to łatwe spotkanie dla nas.
    Nic to, że nie mają do dyspozycji tak szerokiej kadry jak nasza. Z całą pewnością odejście kluczowych zawodników do okolicznych drużyn musi jakoś rzutować na grę całego zespołu. Kolejny fakt - ich juniorzy nadal liczą na walkę o utrzymanie w Małopolskiej Lidze Juniorów. Rozbili w ub. tygodniu Okocimski Brzesko  8-1, a w niedzielę jadą do Mogilan. Mają realne szanse wyrwać się z grupy spadkowej, dlatego twierdzę, że tamte rozgrywki są dla całego klubu priorytetem.  To z pewnością duża szansa dla naszych chłopaków:  z pewnością nikt nie będzie umierał za wynik, tym bardziej, że spadek z Okręgówki po tej rundzie raczej im nie grozi.
   W naszej drużynie zabraknie "Dziamka", Sporysza, "Gutiego" i "Karpika". Jednak uważam, że na to, co pokazaliśmy w ostatnich spotkaniach kontrolnych, powinniśmy sobie sokojnie poradzić z naszą imienniczką z Oswięcimia. Życzą chłopakom połamania korków i oczekuję jak najwyższego zwycięstwa.

Mój typ to 2-3 na naszą korzyść.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz