wtorek, 28 lutego 2012

Porażka w sparingu

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała sparingowe spotkanie z zespołem z Czańca. Mecz odbył się gościnnie na sztucznej murawie w Bielsku Białej.
 Przypomnę, że przeciwnik to aktualny lider grupy śląskiej IV - ligi. Niestety, tym razem zanotowalismy porażkę 0-2.

Brzezina wystąpiła w składzie : Kulczyk - Sporysz, M.Szczepaniak, Mieszczak, Karpiński, - Wandor, Mitoraj, Ł. Szczepaniak, Jaromin, Juras - Walus

 Trzeba przyznać, że nieco "eksperymentalny" skład, ale wynik, pomimo oczywistej różnicy klas, w żaden sposób nie kompromituje naszej drużyny. Poza tym wiadomo, że to jeszcze głęboka faza przygotowań i naprawdę nie ma sensu za bardzo przejmować się wynikiem.

"Czaniec to ekipa na trzecią ligę. Kiedy graliśmy szybko na jeden, dwa kontakty,  to wcale nie wypadaliśmy żle. W pierwszej połowie nieżle się bronilismy. Stworzyliśmy dwie grożne kontry, z których mogły paść bramki. Druga odsłona to już dominacja Czańca - kilka akcji i strzałów w światło bramki. Ogólnie jednak jestem zadowolony, ponieważ biegowo nie ustępowaliśmy rywalowi".  Podsumował mecz kapitan - Łukasz Szczepaniak.

   Chciałbym jeszcze podkreślić, że ponownie zwrócił uwagę na dobrą grę naszego nowego zawodnika Szymona Karpińskiego .

Następne spotkanie kontrolne odbędzie się w najbliższą sobotę na obiekcie sportowym w Kobiernicach. Naszym rywalem będzie znów czwartoligowiec - Halniak Maków Podhalański.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz