czwartek, 22 września 2011

Kiedy jak nie teraz ?

Nikomu nie trzeba przedstwiać naszego najbliższego rywala. Zespół z Oświęcimia przed sezonem zapowiadał walkę o czołową pozycję w tabeli, jednak póki co - musi zadowolić się jej środkiem - z dorobkiem 9 punktów.
Ewentualne nasze zwycięstwo zepchnie ich w dół tabeli, a nam pomoże podnieść się z tego dołka.

  Remis u siebie z  Jałowcem, porażka w Gromcu, przegrana z Zagórzanką na własnym boisku i remis w Brodach - oto "dorobek" zepołu D&R Unia Oświęcim w ostatnim miesiącu. Myślę, że u nich rozczarowanie  wynikami jest chyba jeszcze większe niż u nas. Tym bardziej, że po zmianie ,wcześniej trenera, a potem sponsora tytularnego, apetyty mocno wzrosły. Jednocześnie trzeba pamiętać, że równie jak my, oświęcimianie będą głodni zwycięstwa. My mamy swoje kłopoty kadrowe. Oni - kolejnego rywala na własnym podwórku . To dodatkowy stres dla zawodników, ponieważ wydawać się może, że w Grodzie nad Sołą "koniunktura na piłkę" nieco się zmieniła i to Solarze teraz są na fali wznoszącej. A przecież Brzezinka też nie odpuszcza... .
   Dlatego uważam, że to właśnie teraz nadszedł czas, aby wziąć rewanż za sromotną porażkę z nimi na wiosnę. Myślę, że chłopakom nie trzeba tego tłumaczyć. Przecież wszyscy wiedzą: można przegrywać ligę, ALE Z UNIĄ WYGRAĆ TRZEBA !  Podobnie jak z Malcem.
  Niech to będzie przełom. W następnym meczu będziemy mieć już "Dziamka", teraz już  będzie "Iwi", "Zyga" i MUSI się udać!

  Przegraliśmy z całą pierwszą piątką naszej tabeli. Zgoda - może za wysokie progi.
Ale z pozostałymi sobie poradziliśmy i  na "średniaków" z pewnością nam wystarczy umiejętności i jestem przekonany że damy radę!
Można powiedzieć, że najgorsze już za nami ,- jednak sami też musimy się przełamać.
 I wcale nie potrzebujemy cudu. Wystarczy tyle ambicji ile nasz zespół posiada i odrobina szczęścia.

I BĘDZIE ZWYCIĘSTWO !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz