środa, 20 kwietnia 2011

Wielka Sobota - ważny mecz !

   Pojedynki z Unią Oświęcim traktowane są u nas na równi z derbami. Te mecze cieszą się nie mniejszym zainteresowaniem niż spotkania ze Zgodą Malec, czy- dawniej - Witkowicami.
   Na wiosnę wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i ostatni - w Pilicy- zaliczyli jako porażkę 1-0. Plasują się w czołówce tabeli- na 4 miejscu, jednak wszyscy wiemy, że środek tej stawki jest tak wyrównany, iż praktycznie po jednej kolejce prawie cała  może wywrócić się do góry nogami. Dlatego należy ich traktować jak zespół środka tabeli, podobnie jak zresztą i naszą ekipę. Tak tak, wystarczy sprawdzić... przy naprawdę sprzyjających okolicznościach możemy znów wskoczyć nawet na trzecie miejsce! Jeden warunek -  ten mecz trzeba wygrać. Pytanie tylko czy będziemy w stanie?  Nie ma w tej grupie zespołu, który nie byłby do ogrania. Jeśli przypomnimy sobie mecz z jesieni ub. roku, to przekonamy się, że  jest to jak najbardziej realne. Wygrana 4-1 na wyjeżdzie nie pozostawiła wówczas wątpliwości kto jest  mocniejszy jesienią, tym bardziej, że graliśmy na "neutralnym" terenie - w Brzezince.

           Nie ukrywam, że przydałby się nam taki "zajączek do koszyczka" w postaci trzech punktów ugranych na własnym boisku w tą przedświąteczną sobotę. Mam nadzieję, że chłopaki nie poczują jeszcze przed meczem nastroju Świąt Wielkanocnych i staną na wysokości zadania. Goście z pewnością będą chcieli nas pokonać (oby tylko na murawie) za jesienną klęskę. Jednak ufam, że nasze chłopaki utrzymają lub  poprawią skuteczność z ostatniego meczu i dadzą nam powód do jeszcze radośniejszych Świąt.

Wielka Sobota 23.04.2011
Osiek ul Browarna 3. godz. 15.00
ZAPRASZAM !! poświęć jaja i wbijaj na mecz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz