niedziela, 20 marca 2011

To ja - misiek

Moim zamiarem nie jest tworzenie konkurencji dla istniejącej już strony Brzeziny. Blog mój będzie poświęcony w całości   postępom, przygotowaniom, rozgrywkom i aktualnej dyspozycji mojej ukochanej żółto-zielonej Ekipy z Osieka.


 Moim celem jest wspieranie drużyny  poprzez "robienie dobrej prasy",  próbę renimacij grupy kibiców tak fantastycznie dopingujących nasz zespół, scalanie kibiców i propagowanie naszego klubu w lokalnych mediach. 

 Niestety - jestem przede wszystkim kibicem i jak wielu -targają mną różnego rodzaju emocje, dlatego nie waham się gdy uważam, że należy krytykować słabą formę i niewłaściwą postawę zespołu oraz zarządzających. 
W mojej ocenie - to normalne zachowanie kibica, któremu leży na sercu dobro jego ukochanego klubu. Jednocześnie nie chcę być postrzegany jako uzurpator jedynie słusznej opinii na temat gry, formy oraz postawy chłopaków. 


NOTKA PRAWNA:

Wszystkie teksty publikowane na blogu zostały stworzone przez prowadzącego blog i ich rozpowszechnianie bez jego wiedzy i zgody jest zabronione.  Właściciel bloga nie odpowiada za treść prezentowanych reklam oraz komentarzy.

Regulamin komentarzy: Jakiekolwiek komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami, obrażające kogokolwiek, zawierające wulgaryzmy 
lub inne elementy sprzeczne w uznaniu autora z celem i przeznaczeniem bloga mogą być usuwane przez prowadzącego bez uprzedzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz